1. Aktualnie szukamy osoby na bezpłatną praktykę  (staż ) CV proszę wysłać na: biurojk@biurojk.pl

2. Poszukujemy  młodych , ambitnych ,wykształconych osób, które chcą pracować na stanowisku obsługi księgowej podmiotów gospodarczych. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: biurojk@biurojk.pl

BIURO PODATKOWE  JK
poszukuje do pracy na stanowisko :

*pracownik ds kadr/płac (2018-04-23 )

Zatrudnimy osobę do prowadzenia dokumentacji kadr/płac.
Znajomość
– programu Płatnik, Optima.
– przepisów ZUS
– Kodeksu Pracy
Mile widziany staż w dziale kadrowo/płacowym

OFERUJEMY:
– Umowa o pracę na pełny etat,
– Rozwój osobisty i branżowy w istniejącym zespole
– Dodatkowe szkolenia

*stanowisko Samodzielny Księgowy / Księgowa (2018-04-23)

Opis stanowiska

  • Bieżąca weryfikacja i księgowanie dokumentów;
  • Sporządzanie sprawozdań US, GUS, BANK itp;
  • Sporządzanie deklaracji i nadzór nad rozliczaniem podatków (VAT, CIT);
  • Bieżąca kontrola i rozliczanie kont rozrachunkowych oraz rejestrów;
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz raportów i analiz na potrzeby osób zarządzających i właścicieli;

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe;
  • praktyczna znajomość prawa podatkowego i bilansowego;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel;
  • wiedza z obszaru rachunkowości analizy finansowej mile widziane;
  • znajomość PROGRAMU OPTIMA
  • komunikatywność, uczciwość, dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • Dodatkowe szkolenia oraz możliwość rozwoju;
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

*stanowisko Asystent Księgowości  (2018-04-23)

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • przyjmowanie, weryfikację wstępną i układanie dokumentów źródłowych pod kątem formalno-rachunkowym
  • współpraca z osobami odpowiedzialnymi poszczególnych działów w celu ustalenia poprawności merytorycznej dokumentów księgowych – zasadności poniesionego kosztu,
  • księgowanie dokumentów źródłowych, rozliczanie podróży służbowych
  • aktywny udział w procesie zamykania miesiąca,
  • weryfikację należności i zobowiązań podmiotów gospodarczych
  • wsparcie w bieżących działaniach działu księgowego.
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz zabezpieczenie dostępu do dokumentów księgowych osobom nieupoważnionym.

Od kandydatów oczekujemy:

  • ZNAJOMOŚCI PROGRAMU OPTIMA (FK,)
    – WARUNEK KONIECZNY,
  • doświadczenie w księgowości,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • bardzo dobrej organizacji i umiejętności pracy pod presją czasu,
  • dyspozycyjności i zaangażowania,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • skrupulatności, dokładności oraz analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole,
  • możliwość zdobycia dużego doświadczenia
    w dziale księgowości,
  • możliwość dalszego rozwoju w strukturze firmy.

CV prosimy przesyłać na e-mail.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.